Bílá 143 | 739 15 Bílá v Beskydech | Recepce +420 725 222 113 | Rezervace +420 778 472 974

O nás

Nové apartmány v Bílé

Naše apartmány jsou nově zrekonstruované v historickém objektu bývalé fary, která byla původně  postavena v roce 1910 k již tehdy existujícímu dřevěnému kostelíku. Dřevěný kostel sv. Bedřicha byl postaven na náklady olomouckého arcibiskupa Bedřicha z Fürstenbergu v letech 1873 až 1874. Teprve na počátku dvacátého století byla ke kostelíku přistavěna fara. Při rekonstrukci jsme plně zachovali tradiční plášť staré fary a vnitřní prostory jsme upravili na osm komfortních apartmánů moderního typu pro dvě až osm osob. Mimo apartmány se ve sklepních prostorech nachází úschovna, kde si můžete uložit Vaše kola, lyže a jiné sportovní potřeby. Ve farské zahradě je postaven zahradní, kamenný gril s posezením v zastřešeném altánku. Venkovní dětské hřiště s trampolínou a zahradní bazén se slanou vodou a ohřevem.

Údolí plné sportu

Pro milovníky aktivního odpočinku je na Bílé připravena celá řada aktivit. V létě si pobyt u nás užijí hlavně turisté milující horskou cykloturistiku, kteří mohou vyrazit na vyjížďku na horských kolech přímo od apartmánů. Na výlet máte rovněž možnost zapůjčit si horská elektrokola z naší půjčovny nebo využít služeb našich cyklo průvodců. Přímo v areálu se nachází zajímavé sjezdové singltraily a sjezdové trasy pro koloběžky, na které se dostanete sedačkovou lanovkou Zbojník. Přímo přes Bílou prochází několik zajímavých turistických stezek vedoucí na hřebeny Beskyd. V nedalekých obcích najdou své vyžití i golfisté na krásných hřištích v Čeladné, Ostravici, Velkých Karlovicích nebo Rožnově pod Radhoštěm. Na své si přijdou i paraglidisté či milovníci jízdy na koni. Přímo v centru Bílé je také několik hřišť, která lze využít na tenis, volejbal, diskgolf a jiné sporty.

Relax a wellness

V resortu Bílá je možno využít moderního wellness centra Hotelu Bauer nebo v nedalekých Velkých Karlovicích v areálu hotelu Horal. Přírodní wellness si můžete rovněž užít u říčky Bílá Ostravice, která protéká obcí a na svém břehu má krásnou promenádu s cyklostezkou s možností koupání v malých přírodních tůňkách. Přírodní relax naleznete i v lesích okolo Bílé, které jsou plné hub, borůvek, malin a dalších lesních plodů.

Během Vašeho pobytu Vám rádi pomůžeme naplánovat relaxační aktivity všeho druhu!

Apartmány Na Faře

Vítejte v nové zrekonstruovaných Apartmánech NA FAŘE v Bílé v Beskydech, která leží v malebném údolí horské říčky Bílá Ostravice. Apartmány se nacházejí pár kroků od centra vesnice s výbornou dostupností a zároveň nabízejí potřebný klid a pohodu pro relaxaci a aktivní dovolenou v Beskydech.
Poloha apartmánů v centru obce Bílá je naprosto ideálním místem pro Vaši dovolenou v Beskydech, které nabízí pestrou nabídku volnočasových aktivit od relaxace, aktivního sportování, kultury i gurmánských výletů.

Přijeďte k nám na dovolenou, kterou si zasloužíte!

Kvalita ubytování
Hodnocení ubytovacích serverů
Obsazenost apartmánů
Moderní zázemí pro každého

V našich apartmánech naleznete vše potřebné pro pohodlně strávenou dovolenou. Apartmány jsou nově zrekonstruovány a moderně vybaveny. Každý z nich má vlastní kuchyňku, koupelnu se sprchovým koutem a WC. Apartmány mají k dispozici společenské místnosti v přízemí domu a velkou zahradu s možností grilování. Kola, lyže a další sportovní vybavení si můžete uschovat ve vyhrazených prostorách budovy a v případě, že Vám nějaké to sportovní vybavení chybí, tak Vám jej rádi zapůjčíme v naší půjčovně. Přímo v domě jsou pro Vás zdarma k dispozici badmintonové rakety, kroket, míče a frisbee disky. V případě špatného počasí můžete využít celou řadu deskových a zábavných společenských her.

Rodiny s dětmi

Bílá je známá svým největším dětským letním parkem s lanovým centrem na Moravě. V parku vedle hotelu Bauer naleznou děti celou řadu atrakcí (letní tubingovou dráhu, vzduchovou trampolínu, bungee trampolínu, aqua zorbing, dětskou lezeckou stěnu, bazén s lodičkami, vodní světy, minigolf, obří pískoviště, indiánskou vesničku, šmoulí domečky, minizoo, archeologické náleziště, nafukovací hrad a další). Během dne se mohou děti zúčastnit zajímavých animačních programů pro děti. V areálu resortu se nachází rovněž dobrodružné stezky jako je Pašerácká stezka či Zbojnický chodník. Při návštěvě Bílanské obůrky, která je kousek od apartmánů, se děti mohou seznámit se zvířátky, která žijí v beskydských lesích. Okolí Bílé je rovněž velmi příznivé pro rodinné cyklovýlety s dětmi.